TR 2024
  • kızılcahamam diş
KÖŞE YAZISI Haber Girişi : 04 Ağustos 2021 23:21

Yasin Ustacı Yazdı 'Nerede Kalmıştık?'

Yasin Ustacı Yazdı 'Nerede Kalmıştık?'

NEREDE KALMIŞTIK?

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Büyük bir özlem ve hasretin ardından yine, yeni, yeniden birlikteyiz.

Öncelikle cennet vatanımızın farklı yerlerinde meydana gelen yangınlar da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza şifalar diliyorum. Yangınların biran önce kontrol altına alınıp sona ermesini temenni ediyor, ciğerlerimizi yakan ve bizi birbirimize düşürmeye çalışan art niyetli aşağılık mahlukatları esefle kınıyorum. Yangın bölgelerindeki söndürme ve soğutma çalışmalarını sürdüren vatandaşlarımıza ve görevlilerimize kolaylıklar diliyorum.

Sevgili Ajans Çerkeş takipçilerimiz, zorunlu askerlik görevim nedeniyle 6 ay aranızdan ayrılmıştım. Emin olun bende sizler gibi yayınlarımı ve Çerkeş’i çok özledim. Yayınlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ama öncesinde çok ayrıntıya girmeden askerlik görevimi nasıl yaptığımı anlatmak isterim.


30 Ocak’ta Acemi Birliği yerim olan Amasya’ya teslim oldum. Burada 21 günlük eğitimimizi tamamladık. Amasya’da şoför olarak seçilmemin ardından Ankara Çankaya’ya gönderildim. Çankaya’da rütbesi Albay olan komutanın yaklaşık 4 buçuk ay makam şoförlüğünü yaptım. Birbirinden değerli komutanlarımızı ve farklı illerden gelen arkadaşlarımızı tanıma fırsatımız oldu. 21 Temmuz Çarşamba günü terhis belgemi alarak vatana olan borcumuzu ödemiş olduk.


Tabi bu 6 aylık süre zarfında birçok tecrübeler edindik. Bol bol düşünme ve analizler çıkarma fırsatımız oldu.

Çok sayıda takipçilerimizden telefonlar aldım. Yine birbirinden değerli eş, dost ve büyüklerimizden telefonlar geldi. Moral kaynağı olan madden ve manen yanımızda olduğunu hissettiren herkese teşekkürlerimi iletiyorum.


6 ayın ardından daha iyi anladım başarımızı, içinizdeki saygıyı ve sevgiyi.. Minnettarım..

Evet sevgili okuyucularımız, bundan sonra yayınlarımıza devam edip Çerkeş’in nabzını tutacağız. Yine her zaman olduğu gibi telefonlarımız sizlere her zaman açık. Whatsapp ihbar hatlarımız 7/24 açık. Ajans Çerkeş dün olduğu gibi bugünde emrinizde..


Yine sizlerden ayrı olduğum bu süre zarfında hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet dilerim. Yeni yuva kuran hemşerilerimize iki cihan saadeti dilerim. Hayalindeki işyerini açan hemşerilerimize bol kazançlar dilerim. Bir çok alanda başarılı sonuçlar elde eden hemşerilerimizi de tebrik ederim.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Sağlıklı günler..

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.