• ÇERKEŞ DÜĞÜN SÜNNET NİŞAN ÇEKİMİ
ÇERKEŞ Haber Girişi : 19 Ocak 2021 08:58

Yeni Çarşı Projesinde Son Rötuşlar Yapıldı

Yeni Çarşı TOKİ Projesi İçin Son Rötuşlar

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çerkeş Belediyesi’nin en büyük projesi olan Yeni Çarşı TOKİ Projesinin İhaleye gönderildiğini sosyal medya hesaplarından açıkladı.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk ve Eldivan Belediye Başkanı Mustafa Lafçı TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u makamında ziyaret etti. Toplantıda Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı Çerkeş’e yapılacak olan Yeni Çarşı TOKİ Projesi hakkında bilgi vererek üzerinde son rötuşlar yapıldı.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “TOKİ Başkanı Sayın Ömer Bulut ve ekibiyle, ihaleye gönderilen yeni çarşı ve konut projemizin son halini istişare ettik. Milletvekilimiz sayın Salim Çivitcioğlu ile birlikte uzun süredir emek verdiğimiz, ilçemizin en büyük projesini, en kısa zamanda bitirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.