TR 2023
  • kızılcahamam diş
  • MUHTAR
ÇERKEŞ Haber Girişi : 28 Aralık 2023 21:37

YILBAŞI TEDBİRLERİ

YILBAŞI TEDBİRLERİ
Yılbaşı tedbirleri kapsamında Çerkeş Kaymakamlığınca duyuru yapıldı.

 

ZERHAN BEAUTY

YILBAŞI TEDBİRLERİ

 

Yılbaşı tedbirleri kapsamında Çerkeş Kaymakamlığınca duyuru yapıldı.

 

Duyuru da, "31 Aralık 2022- 01 Ocak 2023 Yılbaşı tatili süresince; Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğünce yılbaşı öncesi vatandaşlarımızın alışverişlerinde fahiş fiyatla karşılaşmamaları adına sürekli denetimler yapılmakta olup, yılbaşında ise denetimler devam edecektir. Vatandaşlarımız; Belediye hizmetleri ile ilgili olarak tatil süresince yardım isteyebilirler. Herhangi bir yangın olayına karşı Yangın İhbar 112 nolu telefonları arayabilirler.


Tatilin huzur ve güven ortamı içerisinde geçmesini sağlamak amacıyla emniyet ve jandarma sorumluluk bölgelerinde gerekli her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığınca asayiş ve trafik hizmetleriyle ilgili konularda 112 Acil Çağrı Merkezi ile iletişim sağlanacaktır.


Sağlık hizmetleri acil servisteki görevli hekim tarafından, ambulans hizmetleri ise 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları tarafından yapılacaktır. Sağlık ile ilgili konularda vatandaşlarımız müracaatlarını Alo 184 hattından ulaşabileceklerdir.

KONUK MOBİLYA 21.02.2024


Vatandaşlarımız elektrik arızaları ile ilgili konularda 186 numaralı Çağrı Merkezi, doğalgaz ile ilgili konularda 187 Doğal Gaz Acil telefon hatlarını arayarak hizmetlerden faydalanabileceklerdir. Halkımıza saygıyla duyurulur." denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.